Tor kartingowy w Plaza Rzeszów

04.10.2013

Z poczłtkiem października na parkingu CH Plaza Rzeszów ruszyła nowa atrakcja dla mieszkażców Rzeszowa – tor kartingowy. Tor ma 380 m długożci, ciekawy układ z ostrymi zakrętami i szerokimi prostymi. Znajduje sił na 5-tym piętrze wielopoziomowego parkingu  Centrum. Jest to kolejna atrakcja, któr? przygotowaliśmy, aby uatrakcyjnią swoim klientom czas spśdzany na zakupach.

TOP-KARTS to jedyny taki tor kartingowy w Rzeszowie – mówi, nie kryjąc zadowolenia Oktawiusz Wolnicki, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Tor dziaża od kilku dni, a juś cieszy sił ogromnym zainteresowaniem. Jego najwiśkszł zaletę jest ciekawy układ i długość – prawie 380 m. Mocnymi stronami toru są ostre zakręty i szerokie proste, na których można rozwinął wiśkszł prądkoż? i wyprzedziś rywali – tęumaczy Oktawiusz Wolnicki. Dodaje, że tor kartingowy w CH Plaza Rzeszów skonfigurowany zostaż tak, aby umożliwiś bezpieczną jazdż wszystkim amatorom kartingu.

Wyżcigi na gokartach to sport ekstremalny, ale jednocześnie bezpieczny. W specjalnych bolidach prądkoż? odczuwa sił całym ciażem i dlatego emocje są jeszcze większe! Gokart jest mażym pojazdem silnikowym sąuś?cym gęównie do wyżcigów na torze. Szybkoż?, warkot silników i zapach palonej na zakrętach gumy to coż w sam raz dla osób szukających mocnych wrażeś.

Na tor zapraszamy równieś dzieci mające min 130cm wzrostu.

Tor kartingowy w CH Plaza Rzeszów czynny jest od poniedziażku do czwartku w godzinach od 10:00 do 21:00. W weekendy na gokartach można ?cigaż sił od godziny 10:00 do 22:00. 

Tel.: 537 777 747

Mapa dojazdu

Godziny
Otwarcia

Od poniedziałku do niedzieli
10:00-20:00