Tor kartingowy w Plaza Rzeszów

04.10.2013

Z początkiem października na parkingu CH Plaza Rzeszów ruszyła nowa atrakcja dla mieszkańców Rzeszowa – tor kartingowy. Tor ma 380 m długości, ciekawy układ z ostrymi zakrętami i szerokimi prostymi. Znajduje się na 5-tym piętrze wielopoziomowego parkingu  Centrum. Jest to kolejna atrakcja, którą przygotowaliśmy, aby uatrakcyjnić swoim klientom czas spędzany na zakupach.

TOP-KARTS to jedyny taki tor kartingowy w Rzeszowie – mówi, nie kryjąc zadowolenia Oktawiusz Wolnicki, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Tor działa od kilku dni, a już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jego największą zaletą jest ciekawy układ i długość – prawie 380 m. Mocnymi stronami toru są ostre zakręty i szerokie proste, na których można rozwinąć większą prędkość i wyprzedzić rywali – tłumaczy Oktawiusz Wolnicki. Dodaje, że tor kartingowy w CH Plaza Rzeszów skonfigurowany został tak, aby umożliwić bezpieczną jazdę wszystkim amatorom kartingu.

Wyścigi na gokartach to sport ekstremalny, ale jednocześnie bezpieczny. W specjalnych bolidach prędkość odczuwa się całym ciałem i dlatego emocje są jeszcze większe! Gokart jest małym pojazdem silnikowym służącym głównie do wyścigów na torze. Szybkość, warkot silników i zapach palonej na zakrętach gumy to coś w sam raz dla osób szukających mocnych wrażeń.

Na tor zapraszamy również dzieci mające min 130cm wzrostu.

Tor kartingowy w CH Plaza Rzeszów czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 21:00. W weekendy na gokartach można ścigać się od godziny 10:00 do 22:00. 

Tel.: 537 777 747

Mapa dojazdu

Godziny
Otwarcia

Od poniedziałku do niedzieli
10:00-20:00