CLICO
Branża: Usługi
Lokalizacja: 2 piętro
Czynne:

DANE KONTAKTOWE:
Tel:
E-mail:
Strona: http://www.clico.pl/
Plaza Rzeszów
Znajdź ten sklep na planie

CLICO

Naszą misją i ambicją jest oferowanie najlepszych w swojej klasie produktów: bezpieczeństwa, sieciowych oraz służących do zarządzania wraz z najwyższej jakości wsparciem handlowym i technicznym. Działając od 1991 roku jako największy specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną (VAD) na rynku polskim oraz Europy Centralnej i Wschodniej skutecznie wprowadzamy i promujemy unikalne rozwiązania, których wiodącą pozycję w swoich segmentach sukcesywnie potwierdzają raporty niezależnych i szanowanych analityków rynku (np. Gartner, IDC). Należą do nich m.in. Check Point, Juniper Networks, Trend Micro, Websense.


Rozumiemy potrzeby biznesu dostarczając niezbędne i skuteczne narzędzia do ochrony informacji na wielu poziomach, budowy wydajnych oraz bezpiecznych sieci komputerowych, a także narzędzia umożliwiające budowę bezpiecznego dostępu do sieci i wspomagające efektywne zarządzanie nimi.


Prowadzimy ciągły proces edukacji rynku pod kątem zagrożeń, optymalizacji, wydajności, efektywnej, bezpiecznej łączności przewodowej i bezprzewodowej oraz pespektyw ich rozwoju. Śledzimy światowe trendy, oceniamy dostępne produkty i technologie, dzięki czemu trafnie wybieramy rozwiązania najlepiej odzwierciedlające potrzeby naszych partnerów i klientów.


Od początku naszego rozwoju stawiamy na najwyższe kompetencje, oferując jako autoryzowany ośrodek wysoko cenione wsparcie przed- i powdrożeniowe, a także autoryzowane i własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty, ale też zagadnienia ogólne bezpieczeństwa np. szeroko akceptowaną, niezależną certyfikację CISSP.


Wysoka jakość obsługi potwierdzona jest certyfikatem PN-EN ISO 9001:2009 z Kryteriami WSK przyznanym przez IQNet i utrzymywanym od grudnia 2002 roku.


Dzięki przyjętej i  konsekwentnie realizowanej strategii nasz nieustanny rozwój jest doceniany nie tylko przez producentów, z którymi współpracujemy, ale również owocuje kolejnymi wyróżnieniami w klasyfikacji Gazel Biznesu – obejmującej najdynamiczniej rozwijające się firmy. Otrzymaliśmy również godło „Firma Przyjazna Klientowi” przyznane przez Instytut Zarządzania, co świadczy o profesjonalnej i satysfakcjonującej jakości obsługi klientów przez naszą firmę.

 

Clico od początku swojego istnienia wypełnia również misję społeczną poprzez wspieranie kultury, sztuki oraz młodych talentów. Z najistotniejszych tegorocznych przedsięwzięć należy wymienić:

  • Mecenat Konkursu Papieskiego - Instytut Tertio Millennio
  • Mecenat "Kraków czyta Jana Pawła II" - Instytut Tertio Millennio
  • Mecenat Studenckiego Festiwalu Informatycznego
  • Wsparcie dla Fundacji na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny
  • Wsparcie dla Fundacji Pomocy "Nowy Świat".
  • Wsparcie dla akcji "Szlachetna Paczka" - Stowarzyszenie Wiosna
  • Wsparcie uczestnictwa drużyny szkolnej Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie w konkursie "Odyseja Umysłu"
  • Wsparcie dla funkcjonowania największego zabytku techniki Podkarpacia, tj. zabytkowej linii kolei wąskotorowej Przeworsk-Dynów.
  • Mecenat koncertu charytatywnego na rzecz Joanny Kosińskiej.
  • Wsparcie dla ekstremalnej wyprawy w Andy pod hasłem „Przekraczamy bariery - trzech Kozaków dwa rowery", a dowodzącej, że "Niepełnosprawność nie stanowi bariery!"
Shops in our shopping center

plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów
plaza Rzeszów

Shopping Center Plaza Rzeszów is open:
from Monday to Sunday 10:00-20:00

See plan for Shopping Center
Check where the point is , you are looking for...